Italstone (Lleshi Mermer)

Adresa:   Tirana- Durres Highway, Km 7 (Industrial Street)

                Kashar, Tirana, Albania

Cel:          +355 69 2024541

Tel/Fax:   +355 48 200078

E-mail:      Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

 

 

Jemi në dispozicionin tuaj për tu takuar
dhe për të eksploruar së bashku mundësinë e një bashkëpunimi të mundshëm.

Harta e Vendodhjes Thumb

 

Klikoni Harten

 ose

Shikoni ne Google